Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

Seminaria lodziarskie 2015 relacja

dodano 20/03/2015 12:15

Nasze turne po Polsce juz zakończone. Seminaria lodziarskie odbyły się w Gdańsku, Orzyszu, w Warszawie/Łomianki oraz na Lubelszczyźnie. Nasze pokazy lodowe porwadzone były jak zawsze przez naszych technologów: Monikę Ignaciuk, Andrzeja Frankiewicza, Annę Wiesiłołek oraz Raffaela Derosa przedstawiciela firmy Fabbri. Pokazaliśmy Pańswu na nich Nowości lodowe 2015, które swoją pierwszą odsłonę miały na targach Expo Sweet w Warszawie 22-25.02 br. Liczymy na to, że nowe propozyje przypadły Państwu do gustu i będziecie chcieli wdrożyć je do swoich punktów.    Nowości Lodziarskie 2015 

Podczas seminarów lodziarskich były obecne z nami firmy: Prospona, Barbara Luijckx, Primulator, a także Komplet Polska oraz Miran Wafel. Podczas pokazów można było dowiedzieć się o ich aktualnej ofercie do lodów oraz do cukiernictwa. Serecznie dziekujemy Wszystkim przedawicelom tych firm za swoją obecność i czynny udzaił w naszych pokazach.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim tym, którzy przybyli na nasze seminaria lodziarskie. Mamy nadzięje, że w kolejnych latach Będziecie znowu z Nami!

               

 

 

 

Złoty MedalZłoty Płatnik 2016
.